Wcześniej gadałam sobie tu

wtorek, 28 lutego 2017

No i co z tego, że gej?

Prezydent Słupska - Robert Biedroń - nie odkrył Ameryki, ale głośno potwierdził to, o czym wielu wiedziało. Jak dla mnie to PanPrezes mógłby być równie dobrze transwestytą, hermafrodytą albo androgynikiem. Mnie tam wszystko jedno. Także czynniki, które PanPrezesa ukształtowały wiszą mi kalafiorem, bo dla mnie nie ma żadnego usprawiedliwienia dla niszczenia i zmieniania kraju oraz wprowadzania rewolucyjnych zmian metodami "na rympał", wbrew potrzebom i oczekiwaniom większości. PanPrezes ma jakieś swoje żale, schizy, odpały i wizje jak każdy. Różnica w tym, że jest politykiem, który zorganizował sobie (trzeba przyznać, że świetnie) ośrodki przymusu i skupił wokół siebie ludzi tyle zdecydowanych co bezczelnych. Że część z nich intelektualnie nie sięga ponad poznańską ryczkę*? By być wiernym i chamskim nie trzeba nawet umieć czytać i pisać. Nasza rzeczywistość nie tylko uwiera, ale coraz częściej boli i krzywdzi.Od ponad roku nie możemy wyjść z szoku. A PanPrezes i jego pretorianie robią co chcą. Nie ma co się ekscytować rozkimnianiem czy PanPrezes jest homoseksualny. Nie ma to żadnego znaczenia. Przecież Prezydent Słupska, Robert Biedroń, cieszy się niesłabnącą popularnością i coraz szerszym poparciem nie dlatego, że jest gejem, ale dlatego, że dobro ludzi przedkłada nad swoje wizje.

* w wielkopolskiej gwarze: mały stołeczek

4 komentarze:

 1. Lubię Biedronia, nie lubię głupoty, bezmyślności braku wyobraźni i zacietrzewienia oraz posiadania racji najmojszej, tyle w temacie.

  OdpowiedzUsuń
 2. W lodzkiej gwarze rowniez znana jest ryczka. :)
  Nikt by sie kaczora nie czepial o jego orientacje, gdyby byl dobrym politykiem i nie usilowal gnebic homoseksualistow. A tak huzia na jozia, bo sobie na to zasluzyl, a nie dlatego, ze jest gejem. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to nie wiedziałam, że ryczka też jest w łódzkim.

   Usuń
 3. Może prezes dlatego taki niedobry, że nie ma odwagi prezydenta Biedronia? O ryczce dowiedziałam się od Błażeja, strasznie mnie ta nazwa śmieszy. Pozdrawiam serdecznie :* ce

  OdpowiedzUsuń

Subiektywny komentarz znaczy mój. Indywidualny i stronniczy. Wcale nie oczekuję, że będziesz się z nim zgadzać. Wystarczy, że będziesz kulturalny.