Wcześniej gadałam sobie tu

czwartek, 29 września 2016

Przejmujące...

Kiedy poprawnością polityczną będzie ochrona kobiet? Skoro niepoprawnie jest o czarnoskórych mówić murzyni, prześladować homoseksualistów, stosować słowo Żyd jak obelgę, to chyba już czas na poprawność polityczną wobec większości społeczeństwa czyli kobiet. Nie chcemy wiele. Wystarczy, że tak jak mężczyźni będziemy mogły decydować o sobie. Panowie, możecie przestać całować nas w rękę, przepuszczać w drzwiach, stwarzać pozory szacunku, zaprzestać wykonywania teatralnych gestów ustępowania miejsca w tramwaju. Po prostu uznajcie, że jesteśmy pełnoprawnymi obywatelkami naszego kraju i nasze ciało należy do nas, tak jak wasze do was.
Zobaczcie protest Irlandek:

6 komentarzy:

 1. WYSTARCZY !!!!

  tetralna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wystarczy, że tak jak mężczyźni będziemy mogły decydować o sobie" to z Ciebie a ja się podpisuję !!! dobitnie, a myślałaś, że co? że zgłupiałam od tego remontu...;)

   Usuń
  2. Nie. Myślałam, że znaczy to tyle co STOP gadaniu w kółko o naszych d...

   Usuń
 2. Film mocny, tylko 2 minuty ogladania a daje tyle do myslenia. Co za kraj, jak bardzo Kosciol rzadzi. Wolnosc to przeciez prawo do podejmowania decyzji wlasciwych dla mnie-kobiety, moje cialo, moja wolnosc. Teresa

  OdpowiedzUsuń

Subiektywny komentarz znaczy mój. Indywidualny i stronniczy. Wcale nie oczekuję, że będziesz się z nim zgadzać. Wystarczy, że będziesz kulturalny.