Wcześniej gadałam sobie tu

piątek, 30 września 2016

Zakaz antykoncepcji tuż, tuż...

W Sejmie został złożony projekt petycji w sprawie zakazu produkcji, sprzedaży, rozpowszechniania oraz nieodpłatnego udostępniania środków antykoncepcyjnych.
Następny będzie pewnie zakaz noszenia spódnic o długości powyżej kolan, a jesienią i zimą policja będzie miała prawo kontrolowania czy kobiety mają na sobie ciepłe majtki, bo jak wiadomo częste przeziębienia mogą prowadzić do bezpłodności. Natomiast lekarze będą mieli obowiązek zgłaszać każdy przypadek zapalenia przydatków i prokuratorzy będą wszczynać śledztwa w celu wyjaśnienia przyczyn. Jeśli śledztwo wykaże, że to z powodu krótkiej spódnicy i braku barchanowych majtasów, kobieta w wieku rozrodczym będzie podlegała karze pozbawienia wolności od października do maja (w kwietniu bywa jeszcze zimno) przez cały okres rozrodczy. Nadzwyczajne złagodzenie kary będzie możliwe dopiero po narodzinach trzeciego dziecka (bo jak wiadomo dopiero trzecie jest dla Boga, pierwszych dwoje ma tylko funkcję odtworzeniową rodziców).

5 komentarzy:

 1. O ja piernicze! Zaraz potem sie zabiora na kuracje hormonalna w okresie menopauzy. Ratuj sie i emigruj kto moze!

  OdpowiedzUsuń
 2. a na koniec w burki nas odzieją i zakażą paszczę otwierać

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakis czas temu na jakims blogu czytalam ze jest rozpatrywany zakaz noszenia spodni przez kobiety, to calkiem mozliwe ze beda dlugie spodnice i cieple majty po kolana na okres zimy. Teresa

  OdpowiedzUsuń
 4. te organizacje prolajf są nie do życia kurka wodna i są jak hemoroidy, nawracają, powracają... są upierdliwe.
  To piszę ja macica bez prawa myślenia, podejmowania decyzji, a decyzje będą podejmować czarni, opasłe biskupy i zdewociałe gnoje...

  OdpowiedzUsuń
 5. Boję się, co jeszcze nam ten rząd wymyśli...
  Witam Cię zante po dłuższej przerwie w moich odwiedzinach :)

  OdpowiedzUsuń

Subiektywny komentarz znaczy mój. Indywidualny i stronniczy. Wcale nie oczekuję, że będziesz się z nim zgadzać. Wystarczy, że będziesz kulturalny.